Cep Telefonu Sigortası Nedir? Cep Telefonu Sigortası fiyatları nedir?

  • Anasayfa
  • Cep Telefonu Sigortası Nedir? Cep Telefonu Sigortası fiyatları nedir?
Cep Telefonu Sigortası Nedir? Cep Telefonu Sigortası fiyatları nedir?

Cep Telefonu Sigortası Nedir? Cep Telefonu Sigortası fiyatları nedir?

Günümüzün dijitalleşen dünyasında akıllı telefonlar elektrik gibi, su gibi temel bir ihtiyaç haline gelmeye başladı. Akıllı telefonlar sayesinde evde otururken, işimize giderken, belki de birini beklerken oturduğumuz yerden Türkiye hakkında, Dünya hakkında bilgiler edinmeye başladık. Cep telefonları globalleşen dünyada bizim dünyaya açılan pencerelerimiz haline geldi. Hal böyle olunca birçoğumuz da alabiliyorken bu telefonların en iyisini almaya çalışır hale geldi. Peki bir cep telefonu için bu kadar uğraşırken, aldığımız cep telefonlarının başına yüksek voltaj sonucu, düşürme sonucu, hırsızlık sonucu belirli kazaların gelme ihtimalini neden göz ardı ediyoruz? Cep telefonu sigortası bu ve bunun gibi cep telefonunuzun başına gelebilecek pek çok kazanın doğuracağı maddi zararları engellemeye yönelik güvencenizdir. Bir ekran değişiminin bile 2000 lirayı bulduğu günümüzde, neden çok daha ucuz bir fiyata yaptırabileceğiniz cep telefonu sigortası ile bu fiyatı ödeyesiniz ki?
 

Cep telefonu sigortası neleri kapsar?

  • Kaza sonucu hasar görme
  • Ekran kırılması
  • Yüksek Voltaj ile Hasar Görme
  • Sıvı Teması
  • Hatalı Aksesuar Kullanımı
  • Hırsızlık*
  • Pert**

Sık Sorulan Sorular

Cep telefonu sigortası Hırsızlık durumunda yeni telefon verir mi?

Cihazın bulunduğu kapalı ortamdan (evinizden, işyerinizden veya kilitli aracınızdan) fiziki kuvvet uygulanarak zorlama yolu ile yapılan hırsızlıklar sonucu çalınması halinde, cihazın ikinci el rayiç değerinin %30’u oranındaki muafiyet bedelinin tahsil edilmesi sonrası aynı marka ve model muadil cihaz tarafınıza gönderilir.

Telefonunuzun Pert olması ne demektir?

Cep telefonunuzun tamamen hasarlanması sonucu kullanılamaz hale gelmesi halinde, yetkili servis tarafından onarımı mümkün olmadığında, yani cep telefonu için tam hasar raporu verilmiş ise telefonunuz ikinci el rayiç bedelinin %30 oranındaki muafiyet bedelinin tahsil edilmesi sonrası aynı marka ve model muadil cihaz tarafınıza gönderilir.

Rayiç bedel, kısaca alınacak veya satılacak bir malın güncel sürüm değeridir. Daha basit açıklamak gerekirse bir malın Pazar değeri olarak adlandırılabilir. Bu bedel sayesinde alınacak veya satılacak taşınmaz malın Pazar değerinin altında işlem görmesi engellenir.

Cep telefonunum kaybolursa Cep telefonu sigortası yeni bir telefon verir mi?

Maalesef. Cep telefonunuzu kaybettiğiniz durumlarda cep telefonu sigortası yeni bir telefon sağlamaz. Kaybedilme hali sigorta kapsamına dahil değildir.

Cep telefonu sigortası Telefonumu kırılmaya karşı korur mu?

Cep telefonunuzun kırılması, zarara uğraması cep telefonu sigortası kapsamı dahilindedir.

Cep telefonu sigortasının süresi ne kadardır?

Cep telefonu sigortasının süresi 1 yıldır. Telefonunuzu 1 yıl boyunca güvenceye alabilirsiniz.

Cep telefonu Sigortasının Fiyatı Nedir? İphone, Samsung gibi telefonların sigorta fiyatı nedir?

Sigorta bedeli, cep telefonunuzun marka, model ve yıl bilgisine göre değişmektedir. Üstelik bu bedeli 9 eşit taksit ile herhangi bir vade farkı olmaksızın rahatça ödeyebilirsiniz. Cep telefonunuzun marka ve model bilgisi ile birlikte ne kadarlık bir ücrete sigortalanabileceğini öğrenmek için 444 4 629 ya da 0216 565 14 87 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Ulusoy Sigorta Ataşehir
Bu Yazıyı Paylaş:

Facebook Twitter Linkedin Reddit Tumblr

×  WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@ulusoysigorta.com.tr adresine bir e-posta gönderin.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?