FERDİ KAZA SİGORTASI

FERDİ KAZA SİGORTASI

FERDİ KAZA SİGORTASI

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Ferdi kaza sigortası, beklenmedik kaza riski nedeniyle kendinizi teminat altına alabileceğiniz bir sigortadır. Ferdi kaza sigortası neleri kapsar sorusunun cevabı olarak ise beklenmedik kazalara ilaveten deprem, sel, yer kayması ve terör olaylarına karşı sigorta poliçenizin sizi teminat altına alması verilebilir. Ferdi kaza sigortası genel şartları kapsamında sigorta hizmetine başvurabilmek için 18- 60 yaşları arasında olmanız yeterlidir.

Neden Yaptırmalıyım?

Ferdi kaza sigortanızı 64 yaşınıza kadar her yıl yenileyebilir, yaşam kaybı ve kalıcı sakatlık teminatlarının yanı sıra kaza sonucunda oluşan bütün masraflarınızı limitler dahilinde karşılatabilir ve vergi indiriminden faydalanabilirsiniz. Ferdi kaza sigortası kapsamında İş’te Koruma, İş’te Özel Koruma ve İş’te Maksimum Koruma olmak üzere farklı özelliklere ve ödemelere sahip ürün paketleri yer alır. Siz de özelliklerine bakarak size en uygun ürün paketini seçebilir ve dilediğiniz hizmetten faydalanabilirsiniz.

 

Ferdi Kaza Sigortası ile sürekli bir sakatlık durumu yaşamanızda size, yaşam kaybı durumunda ise yasal varislerinize tazminat ödemesi yapılır.

 

İş’te Koruma
 

İş’te Koruma tazminat ödeme tutarı aşağıdaki gibidir.

Yaşam kaybı: 25.000 TL

Sürekli Sakatlık: 25.000 TL

Yıllık Prim Tutarı: 150 TL

İş’te Özel Koruma

İş’te Özel Koruma tazminat ödeme tutarı aşağıdaki gibidir.

 

Yaşam kaybı: 40.000 TL

Sürekli Sakatlık: 40.000 TL

Tedavi Masrafları: 4.000 TL

Ferdi Yardım Hizmet Paketi (doktor veya ambulans gönderilmesi, tıbbi ve hukuki danışma, bilgi ve organizasyon servisleri, vb…)

Yıllık Prim Tutarı: 360 TL

 

İş’te Maksimum Koruma

 

İş’te Maksimum Koruma tazminat ödeme tutarı aşağıdaki gibidir.

Yaşam kaybı: 65.000 TL

Sürekli Sakatlık: 65.000 TL

Tedavi Masrafları: 6.500 TL

Konut Yardım Hizmet Paketi (tesisat, elektrik, cam ve anahtar işleri, profesyonel ev hizmetleri organizasyonu, vb…)

Yıllık Prim Tutarı: 600 TL

 

Teminatlar

Ferdi Kaza Sigortası teminatlarınız ve teminatlarınızın limitleri poliçenizde detaylı olarak yer alır.

İş’te Özel Koruma sigorta ürünü tercihinizde Anadolu Hizmet Ferdi Kaza Ferdi Yardım Hizmeti paketinden de yararlanırsınız. Paket kapsamında, doktor veya ambulans gönderimi, cenaze nakli, tıbbi danışma, hukuki danışma, acil mesajların iletilmesi, bilgi ve organizasyon servisi gibi ilave teminatlar yer alır.

 

İş’te Maksimum Koruma sigorta ürünü kapsamında bulunan Anadolu Hizmet Konut Yardım Hizmet paketi ise tesisat, elektrik, cam ve anahtar işleri, doktor veya ambulans gönderilmesi, uzman hemşire veya refakatçi gönderilmesi, otel hizmeti, güvenlik şirketi, acil mesajların iletilmesi, profesyonel ev hizmetleri organizasyonu ve bilgi ve organizasyon servisi gibi çok kapsamlı teminatları size sunar.

 

Primler

Ferdi kaza sigortası kapsamında sunulan hizmetler ve teminat genişliğine kıyasla prim oranları oldukça uygun ve caziptir. Sigorta kapsamında yapacağınız prim ödemelerinde vergi avantajından da faydalanırsınız. Ücretli çalışanların kendisine, eş ve küçük çocuklarına ait şahıs sigortası primleri (ölüm, kaza, sağlık, hastalık, işsizlik, vb.), ödendikleri ayda elde edilen brüt ücretin %15’ini ve yıllık olarak asgari ücretin yıllık tutarını aşmayacak şekilde vergi matrahından indirilebilir. İş’te Koruma yıllık prim tutarı 150 TL, İş’te Özel Koruma yıllık prim tutarı 360 TL ve İş’te Maksimum yıllık prim tutarı ise 600 TL’dir.

Ferdi Kaza Sigortası ile ilgili daha fazla bilgi almak veya yaptırmak için 444 4 629 numaralı telefondan ya da 0533 667 56 35 numaralı WhatsApp hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Talep Formu

Tüm alanlar zorunludur.

 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

×  WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@ulusoysigorta.com.tr adresine bir e-posta gönderin.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?