Hakkımızda

Hakkımızda
Ulusoy Sigorta Aracılık Hizmetleri

Hakkımızda

1970 yılından bugüne kadar yalnız sigorta acenteliği yapan Ulusoy Sigorta Aracılığı Ltd. Şti, ortakları, deneyimi ve bilgileriyle sigortalılarına en yüksek hizmeti vermektedirler. Sigortacılıkta ana unsurlar olan; devamlılık, gelişmeleri ve bilgileri güncel tutabilme, sürekli eğitim, teknolojik hazırlıkları yeterli seviyede yapmak, şartlarını tam olarak yerine getiren acenteliğimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Bu vasıflar aynı zamanda AB sigorta acenteliği içinde gereklidir.


Artık insanlar sigorta konusunda bundan 10 sene öncesinden çok daha fazla bilinçli hangi teminatı hangi sigorta şirketinin ne şekilde verdiğini çok iyi bilip ve uzun araştırmalar sonucunda riskleri güvence altına almaktadırlar. Bu yüzden poliçe satın alırken ya da risklerini bir sigorta şirketine devrederken; finansal gücü, poliçe kapsamı, hasar sonrası hizmetlerin hızı, formalitelerin azlığı, güvenilirliği ve müşteri memnuniyeti ön plana çıkan şirketleri tercih etmektedirler. Bu da rekabeti oluşturmakta ve en iyi hizmeti veren sigorta şirketleri ön plana çıkmaktadır. 


Kurumsal Güvenilirlikten, Bireysel Çözümlere 


Sigorta sektöründeki yerel ve uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek, değişikliklere hızla uyum sağlayan yapısıyla kısa sürede "Kurumsal Sigortacılık" alanında adından söz ettiren Ulusoy Sigorta, müşterilerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak ve güvenilir hizmet yelpazesini daha da genişletmek amacıyla Bireysel Sigortacılık alanında da hizmet vermeye başlamıştır. Sektöründe tercih edilen, örnek bir kurum olma vizyonuyla, rekabet gücünü arttırmak hedefine sahip olan Ulusoy Sigorta; işinde uzman, profesyonel ve hizmetine güvenilen Sigorta Şirketlerinin Acenteliklerini bünyesine dahil ederek, sektördeki yerini de perçinlemiştir.

Ulusoy Sigorta

NEDEN BİZ?

  • 50 YILLIK TECRÜBE 50 yıllık tecrübemizle hizmetinizdeyiz.
  • 7/24 DESTEK 7/24 bize ulaşabilir, sigorta ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
  • YÜKSEK HİZMET KALİTESİ Sorunlarınıza anında çözüm sunuyoruz.
  • KALİTE POLİTİKASI Müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılama.
  • MEMNUNİYET GARANTİSİ Bize sormadan sigorta teklifi almayın.
  • SİZİ ANLIYORUZ İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun poliçeyi oluşturmada yardımcı oluyoruz.
Sizden gelenler

MÜŞTERİ YORUMLARI

Güvenilir Sigortacılık

Ulusoy Sigorta

SİGORTA HABERLERİ

Konut Sigortası, Kasko, Trafik Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Koltuk Sigortası ve daha bir çok sigorta çeşidi hakkında merak edebileceğiniz her şey!

Neden Sigorta Yapılmalı?
01.09.2021

Neden Sigorta Yapılmalı?

Günümüz dünyasında artan hareketlilik, teknolojik gelişmeler, seyahatler, y...

Devamını Oku
Sigorta Acenteleri Neden Tercih Edilir?
01.09.2021

Sigorta Acenteleri Neden Tercih Edilir?

Sigorta acentesi bir veya birden çok sigorta şirketine belirli kurallar dahilinde bağlı...

Devamını Oku
Yangın Sigortası Nedir?
02.08.2021

Yangın Sigortası Nedir?

Yangın sigortası; yangın, yıldırım düşmesi ve infilak sonucu meydana gel...

Devamını Oku

Karavan Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Nakliyat Sigortası, Tarsim - Tarım Sigortası, Seyehat Sigortası, Cep Telefonu Sigortası

Yetkili Acenteliklerimiz

×  WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@ulusoysigorta.com.tr adresine bir e-posta gönderin.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?